EkoGra – podsumowanie - Szczegóły aktualności | SP18 Lublin

Tag img 24.04.2024, 12:33

EkoGra – podsumowanie

Uroczyste podsumowanie II edycji Wojewódzkiego Konkursu na grę planszową

na scenie stoją dzieci, trzymają w rękach dyplomy otrzymane w konkursie EkoGra.

Konkurs EkoGra pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Lublin oraz Lubelskiego Kuratora Oświaty.

W konkursie w trzech kategoriach wiekowych zostało nagrodzonych 42 laureatów i finalistów z 16 szkół z województwa lubelskiego.

Również tego dnia została zaprezentowana część artystyczna, pokaz eko mody oraz wystawa eko maskotek z okazji obchodów Międzynarodowego Dnia Ziemi. Nad częścią artystyczną pieczę sprawowały Pani Izabela Mazur i Pani Anna Dorosz, a nad dekoracją Pani Elżbieta Szerafin – Starek i Pani Magdalena Biszkont. Niezapomnianych wrażeń dostarczyli młodzi artyści 😊 z klas: 1 i 2, chór szkolny pod batutą Pani Edyty Skrzyńskiej, grupa taneczna, a piosenkę finałową wykonali uczniowie klas 1, 4, 5.

Uroczystość prowadzili: Agata Kijek (7b) i Dawid Kliszcz (7b)

Nagrody konkursowe zostały ufundowane przez Radę Rodziców Szkoły Podstawowej nr 18 w Lublinie oraz Agencję Ochrony Środowiska.

Dziękujemy wszystkim przybyłym gościom. Jeszcze raz gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów 😊

Publikacja: Małgorzata Ostaszewicz